Hakkımızda

Bilgins Mimarlık, inşaat ve taahhüt işlerinde, gerek mimarlık projelerinde gerekse sahada ve ofiste uzun yıllar görev almış bir arkadaş grubu tarafından bundan 3 yıl önce kurulmuştur. Firmamız, alanında uzman, yetkin kadrosuyla, Mağaza, Otel, Restoran, Kafe, Konut, Yol, Altyapı, Stadyum projelerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarında elde ettiği tecrübe ve başarılarını öz geçmişinde barındırmaktadır.

Birebir sahadaki çalışmalarımızı şahsi tecrübelerimize ekleyerek yürüttüğümüz başarılı projelerle pandemi döneminde ülke kalkınmasına ve üretimine katkı sunma gayreti yanında mevcut tecrübelerimizi sahaya ve yeni nesile aktarmayı görev ve sorumluluk olarak görüyoruz.

 

Faaliyetlerimiz

Bilgins Mimarlık, kuruluşunu müteakip önemli projelerde görev ve sorumluluk üstlenmiştir. Firmamız kuruluşundan bu yana Malikane, Çiftlik Evi, Villa, Restoran, Banka Şubesi, Fabrika ve Konut gibi şahsi ve kurum işlerinde görev almıştır.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum, Adana ve KKTC’de taahhüt işleri ve/ veya taşeron olarak yetki aldığımız söz konusu projelerin tamamı vaktinde teslim edilmiş durumdadır.

WhatsApp
X
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbeti Aç